Merhabalar!

Sevgili Meslektaş Adaylarımız,

 

Türk Tıp Öğrencileri Birliği (TurkMSIC) Gönüllüleri olarak siz değerli meslektaş adaylarımız için birinci elden tıp fakülteleri hakkında bilgiler edinebilmemiz adına hazırlamış olduğumuz internet sitemize hoş geldiniz!

İnternet sitemizde TurkMSIC’e bağlı 85 tıp fakültesi hakkında kendi öğrencileri tarafından yazılmış yazılara ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Yaşadıkları deneyimleri, gözlemlerini ve duygularını içeren bu internet sitesinde siz değerli meslektaş adaylarımızın tıp fakültelerimiz hakkında en doğru ve en kolay bilgiye ulaşmalarını hedeflemekteyiz.

Fakülte Bilgilerinin yanı sıra farklı tıp fakültelerinde okuyan arkadaşlarımızın sizler için hazırlamış olduğu “Tıpçılardan Tercih Önerileri” ve alanında uzman kişiler tarafından hazırlanmış “Tercih Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz” bölümlerine, bu sene bir ilki gerçekleştirdiğimiz Resmi Youtube Hesabımızda yayınlaan “Tıp Tercihim Özel” playlistine de göz atmayı unutmayınız!

Ayrıca Türkiye’deki tıp fakültelerinde kullanılan “Eğitim Sistemleri” ve “Yurtdışında Tıp Eğitimi” yazılarımızla da sizlere yardımcı olabilmeyi hedefliyoruz.

Kafanıza takılan her türlü sorunuz için itsdd@turkmsic.net adresi üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Ahmet Alp ÇETİNKAYA

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi

 Türk Tıp Öğrencileri Birliği Genel Başkanı